O firmie

Firma "LinoLand" specjalizuje się w produkcji wyjątkowych linowych urządzeń, stanowiących ważny element każdego placu zabaw. Urządzenia linowe tworzone przez naszą firmę zapewniają wiele radości dla dzieci w każdym wieku. Najmłodsi rozwijają swoją wyobraźnię oraz sprawność fizyczną, ale także przeżywają niezapomniane przygody, stając się prawdziwym przykładem na to, iż zabawa jest ich najlepszą szkołą życia.

To, co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencji, to wysoka jakość produkowanych urządzeń oraz własne, niezależne konstrukcje i rozwiązania. Wykonywane przez Nas elementy linowe są bezpieczne, nowoczesne oraz ekologiczne, a także spełniają wymagania polskich i europejskich norm (PN-EN-1176-1,7,11). Jest to gwarancja jakości i bezpieczeństwa na każdym placu zabaw.

W ofercie proponujemy znane wszystkim tradycyjne sieci przestrzenne linowe, ale także różnego rodzaju przejścia, tunele, pajęcze sieci oraz wiele innych. Każdy opisywany element charakteryzuje się niebanalnym wzornictwem, co dodatkowo zwiększa jego walory. Nasze urządzenia stanowią doskonały dodatek do placów zabaw dla szkół, przedszkoli oraz osób prywatnych. Dla bardziej wymagających klientów istnieje możliwość stworzenia własnego, niepowtarzalnego systemu linowego. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego w każdej chwili służymy radą i doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.